HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

MİSYON & VİZYON

HİZMETLERİMİZ

İHRACAT

HEDEFİMİZ

SİSTEM

Markanızı KORUR ! ...

 

‘’Her canlının dünyaya gelme amacı vardır. Bütün canlılar , sahip olduğu değerleri  koruma içgüdüsü taşır. Doğanın bütün dengesi bu kural üzerine kurulmuştur. Önce “varlık” korunmalıdır; çünkü sonrasında ortaya çıkacak ya da oluşacak değerler “varlık” olmadan bir anlam taşımaz. Sonra, sıra, varlığı daha anlamlı daha işlevli, daha güzel yapacak olan diğer unsurlara gelir. Doğa bunu kendi kurallarına göre halleder. İnsan ise doğanın kendine bahşettiklerine bilgisini, tecrübelerini, sezgilerini de katarak hem kendini hem ortaya

koyduklarını korumaya çalışır. Sonuç olarak her kıymetli şeyin korunmaya ihtiyacı vardır.

Bizde kıymet verdiğiniz, canla başla çalışıp ürettiğiniz, sermaye risklerini aldığınız ürünlerinizi en iyi şekilde koruyacak ve markanızı en iyi şekilde temsil edecek ambalajlar üretmek misyonuyla ÜÇSA AMBALAJ olarak 1996 yılında faaliyetlerimize başladık.

 

Misyonumuz;

Faaliyette bulunduğumuz sektörde istihdama ve üretime katkıda bulunarak, ülke ekonomisine de dolaylı olarak katkıda bulunmak ana misyonudur.

 

Vizyonumuz;

Personellerimizi sürekli eğitip geliştirerek, üretim ve hizmet kalitemizi kalıcı şekilde arttırmak ve bu sayede müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kaliteli, ekonomik ve güvenilir ambalaj ürünleri üreterek, içerisinde bulunduğumuz ambalaj sektöründe lider ve tercih edilen firma olmaktır.

 

 

Bu gün itibariyle 150’yi aşkın çalışanı ile, 10.000 m2’si açık, 20.000 m2’si kapalı alanda, 4 adet Rotogravür, 2 adet Flekso baskı makinası ve 5 adet Solventli ve

Solventsiz laminasyon makinası ile faaliyet gösteren

firmamız tüm çalışanları ve son teknoloji makine

parkuru ile ürünlerinize değer katmaktadır. Tüm baskı makinalarımızda bulunan Register kontrol ve %100 Baskı izleme sistemleri sayesinde renk kontrolü, baskı hata kontrolü,  coldseal tatbiki, ters ve düz lak tatbiki işlemlerini başarı ile gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin ambalajlarına hayat veren renkleri kendi Mürekkep Dispersing sistemimizde üretmekteyiz. Ayrıca ürün ve hizmet kalitemizin sürdürülebilir olması için baskı öncesi hazırlık aşamasında da uzman grafik ekibimiz, ambalaj üretiminin temel unsuru olan

görsellik ve özgünlük ilkeleriyle siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

 

11 ülkede 30’u aşkın firma ile ticari faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Üretim ve hizmet olanaklarımızın gelişmesiyle birlikte özellikle de gıda ambalajları konusunda uzmanlaşmamızın verdiği güven duygusu ile  pazar payımızı daha da arttırarak dünyanın bir çok ülkesine hizmetimizi ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Türkiye ve dünyanın, kendi sektöründe önde gelen firmalarına hizmet veren ÜÇSA AMBALAJ, müşteri odaklı üretim anlayışı, kurumsallaşma ve tüketici taleplerini ön planda tutan bir marka olmayı kendisine amaç edinmiştir.

Müşterilerimize, koşulsuz memnuniyet ve rekabet

avantajları sağlamak, doğamıza saygılı olmak ve milli

ekonomimize katkıda bulunmak en büyük hedefimizdir.

Siparişten sevkiyata, hammadde stoğundan planlamaya, üretim süreçlerinden satınalmaya kadar olan tüm aşamalar, kendi uzman ekibimizin geliştirdiği, patentli kurumsal ERP yazılım sistemi ile yürütülmektedir. Gelen tüm talepler, çağın gerektirdiği hız ve teknoloji ile kontrol edilerek akılcı çözümler üretilmektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimize, dünya piyasalarında rekabet avantajı sağlamaktayız.

 

Markanızı KORUR ! ...

 

‘’Her canlının dünyaya gelme amacı vardır. Bütün canlılar , sahip olduğu değerleri  koruma içgüdüsü taşır. Doğanın bütün dengesi bu kural üzerine kurulmuştur. Önce “varlık”

İLETİŞİM

Organize Sanayi Bölgesi 7. Cad. No: 12 KARAMAN

TEL : +90 338 224 14 81

FAX : +90 338 224 14 85

 E-MAIL: info@ucsaambalaj.com

| Powerd By Lal Grup | a trademark of Lalsoft